Upgrade filmi artık Netflix’te

upgrade

2018 yılında gösterime giren Upgrade filmini artık Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Netflix, birçok yapım gibi 2018 yapımı bilim kurgu ve gerilim türündeki Upgrade filmini de bünyesine ekledi. Yönetmenliği ve senaryosu Leigh Whannell‘e ait olan filmi bugün itibariyle Netflix’te bulabilirsiniz Avustralya yapımı aksiyon, korku, bilim kurgu türündeki film 31 Ağustos 2018 tarihinde gösterime girmişti.

upgrade5,000,000 dolar bütçeli film eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace’i anlatıyor. Saldırı sırasında hem karısını kaybeden hem de belden aşağı felç kalan Trace her gününü karısının intikamını alma isteğiyle geçiriyor.

Aradan uzun zaman geçtikten sonra zengin bir adam olan Eron, Trace’e bir teklifte bulunur. Buna göre vücuduna bir çip yerleştirilecek, o da bu çip sayesinde yeniden hareket edebilecek ve yürüyebilecektir. Teklifi kabul eden Grey çipin takılması için bir ameliyat geçirir. Ameliyat sonrası vücuduna yerleştirilen Stem adlı çip ile konuşmaya başlayan Grey, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur.
Filmin oyuncu kadrosunda Logan Marshall-Green (Grey Trace), Harrison Gilbertson (Eron), Betty Gabriel (Cortez),  Benedict Hardie (Fisk) ve Melanie Vallejo (Asha Trace) bulunuyor. Filmin yapımcılığını ise  Jason Blum üstleniyor.
upgrade
Soldan sağa : Jason Blum, James Wan, Leigh Whannell ve Logan Marshall-Green
Filmin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Gerilim filmlerini seviyorsanız kesinlikle göz atmanızı öneririz.
Daha önce bu filmden uyarlanarak bir dizi yapılacağı haberleri de ortaya çıkmıştı. Bu konu ile ilgili haber yazımıza da aşağıdan bakabilirsiniz.
Total
0
Shares
Önceki
Top Boy
mm

Drake’in yapımcılığını üstlenerek iptalini önlediği Top Boy’un 3. sezonu yakında

Sonraki
Neil Patrick Harris in Gone Girl
mm

Neil Patrick Harris, Matrix 4’te kötü adam rolünde olabilir