Outer Banks

Outer Banks 2. sezon tarihi

İlk sezonu 15 Nisan 2020 tarihinde izleyici ile buluşan Outer Banks dizisi, yayımlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip. Netflix orijinal yapımı olan dizi, çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Dizinin 2. sezon çekimleri ise geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı.

outer banks

Outer Banks 2. sezon ne zaman çıkacak?

Bugün, dizinin 2. sezon tarihi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Yeni sezondan yayımlanan bir tanıtım videosu ile birlikte yeni sezon tarihi de duyuruldu. Yapılan yeni açıklamaya göre dizinin 2. sezonu 30 Temmuz Cuma günü izleyici ile buluşacak.

Outer Banks konusu

Kuzey Carolina’da yaşayan bir grup gencin öne çıkan ismi olan John B.’nin (Chase Stokes) kayıp olan babasına neler olduğunu öğrenmek isteyen grup, bunun peşine düşer. John B, zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan bir gençtir. Garsonluk yapıp tekne kiralayarak günlerini geçiren John B ve üç arkadaşı, birlikte güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B, bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmaya karar veren John B, üç arkadaşı ile birlikte harekete geçecektir.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
örümcek adam
Loki’nin yönetmeni Kate Herron, Örümcek Adam filmi yapmak istiyor