Never Have I Ever

Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?

İlk sezonu 15 Nisan 2020 tarihinde izleyici ile buluşan Outer Banks dizisi, yayımlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip. Netflix orijinal yapımı olan dizi, çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Dizinin 2. sezon çekimleri ise geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin 2. sezonundan yayımlanan ilk tanıtım ile yeni sezon tarihi duyuruldu.

never have i ever

Never Have I Ever 2. sezonu ne zaman?

Geçtiğimiz Temmuz ayında 2. sezon onayını alan dizinin yeni sezonu ile ilgili bir gelişme yaşandı. Mindy Kaling komedisi Never Have I Ever, Koronavirüs salgını nedeniyle rafa kaldırılan yapımların büyüyen listesine girmekten kurtuldu. Yapılan resmi açıklamaya göre dizinin 2. sezonu 15 Temmuz Perşembe günü Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Never Have I Ever konusu

Dizi, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

Oyuncu kadrosunda; Darren Barnet, Jaren Lewison, Richa moorjani ve Ramona Youn gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yeni sezonundan yayımlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Elite Öyküler: Carla ve Samuel
Elite Öyküler: Carla ve Samuel 2. sezon olacak mı?