Sexify 2. sezon ne zaman?

mm
Sexify

Netflix’in gençlik türündeki Polonya yapımı yeni dizisi Sexify, 28 Nisan 2021 tarihinde yayımlandı. Yayımlandığı ilk haftadan bu yana Netflix Türkiye Top 10 listesinde bulunmayı başaran dizinin 2. sezonunun ne zaman yayımlanacağı gibi sorular ise seyirciler tarafından merak konusu.

Sexify

Sexify 2. sezon ne zaman çıkacak?

Henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. Dizinin 2. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı gibi detaylar şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak 2. sezon ile ilgili yeni gelişmelerin önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Sexify konusu

Natalia, cinsel açıdan pek de tecrübe sahibi olmayan bir öğrencidir. Genç kız, kendini bu alanda geliştirmek ve bir teknoloji yarışmasını kazanma amacı ile yenilikçi bir seks uygulaması kurmaya karar verir. Ardından Natalia, arkadaşları ile birlikte bu yakınlığın göz korkutucu ve bir o kadar da karmaşık olan dünyasını keşfetmeye başlar.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Outer Banks
mm

Outer Banks 2. sezon tarihi

Sonraki
lupin
mm

Lupin 3. sezon olacak mı?