Omar Ayuso ve Itzan Escamilla, Elite kadrosundan ayrılıyor

mm
Elite

Elite dizisindeki Omar ve Samuel karakterlerinin 5. sezonda diziden ayrılacakları açıklandı. İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. 4. sezon kadrosunda önemli değişikliklere gidileceği duyurulan dizinin gittiği bu kadro değişikliği, izleyicileri üzen bir durum olmuştu. Bugün ise kadro değişimi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Elite

Omar ve Samuel karakterleri, Elite dizisinden ayrılıyor

Dizide Omar karakterini canlandıran “Omar Ayuso” ve Samuel karakterini canlandıran “Itzan Escamilla” şu anda devam eden ve aralık ayında sona erecek 4. sezon çekimlerinin ardından diziye veda edecek. İkili, ayrılacakları haberini verdikleri bir röportaj ile duyurdular. 4. sezonun son sezonları olup olmadığı sorulduğunda şunları söylediler:

“Ayrılma isteği var ama sonra tabii ki özleyeceğiz. Okula gitmek gibi bir şeydi. Oraya gidiyoruz, ilişkiler kuruyoruz. Sonrasında başka projeler yapmak istesen de tabii ki özlüyorsun. Buraya geldiğimizde bebektik. Şimdi ise büyümüş olarak ayrılıyoruz.”

Oyuncuların diziden ayrılacak olması ise seyircileri oldukça üzen bir gelişme oldu. Ekipten başka kişilerin daha ayrılıp ayrılmayacağı ise henüz belirsiz.

Elite 4. sezon ne zaman çıkacak?

Yeni sezon halihazırda üretildiği için, yeni sezonun tıpkı 3. sezonda olduğu gibi gelecek yılın ilkbahar aylarında, tekrar sekiz bölüm şeklinde izleyicileri ile buluşması ve beşinci sezonun da kısa bir süre sonra onu takip edebileceği düşünülüyor.

Yakın zamanda izleyicileri ile buluşması planlanan ve merakla beklenen bu yeni sezon ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
harry styles billie eilish gucci seyrederiz 3
mm

Harry Styles ve Billie Eilish, Gucci film serisinin başrolünde

Sonraki
Supernatural
mm

Supernatural 15. sezon 19. bölüm fragmanı yayımlandı