Supernatural

Supernatural 15. sezon 19. bölüm fragmanı yayımlandı

Supernatural dizisinin 15. sezon 19. bölüm fragmanı yayımlandı. Başrollerinde Jensen Ackles ve Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan dizi, ABD’nin en uzun dizisi unvanına sahip. Dizi bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin; şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatıyor. Şimdi ise Eylül 2005’te başlayan hikayesine nokta koymaya hazırlanıyor.

Büyük bir heyecanla izlenen dizinin 15. sezon 19. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde izleyiciye sunuldu.

Supernatural

Supernatural 15. sezon 18. bölüm özeti

Dizinin 15. sezon 18. bölümünde; Sam, Dean, Castiel ve Jack ortak hedefin iyiliği için savaşarak maceralarına devam etmişlerdi. Gelecek bölümde ise dörtlünün Tanrı’ya karşı savaşı devam ederken ve her şey tehlikedeyken tanıdık bir yüz (Chuck) kavgaya katılmak için geri dönecek.

19 Kasım Perşembe günü, saat 21.00’de yayımlanacak son bölümü ile ekranlara veda edecek dizinin, aynı zamanda “Supernatural: The Long Road Home” başlıklı retrospektifi de yine bu tarihlerde yayında olacak.

Dizinin “Inherit the Earth” isimli bölümünden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.