harry styles billie eilish gucci seyrederiz 3

Harry Styles ve Billie Eilish, Gucci film serisinin başrolünde

Harry Styles ve Billie Eilish, Gus Van Sant’ın “Gucci” markasını merkezine alan kısa film serisi için yan yana geliyor. Ünlü moda tasarım markası Gucci, başarılı yönetmen Gus Van Sant ile işbirliğine giderek 7 adet filme imza atacak. Ünlü yönetmen Gus Van Sant’ın, markanın Ouverture of Something that Never Ended isimli yeni koleksiyonu için Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele ile birlikte yedi adet kısa film çektiği açıklandı.

Gucci

Gucci filmi oyuncuları

Filmin başrollerinde; One Direction grubunun eski üyesi, ilk oyunculuk deneyimini “Dunkirk” filmi ile yaşayan, geçtiğimiz günlerde “Don’t Worry Darling” filminin kadrosuna katıldığı kesinleşen ve bir süre önce Gucci’nin reklam yüzü olan Harry Styles ile birlikte bu yıl Daniel Craig’li yeni James Bond filmi “No Time to Die”ın tema şarkısını seslendirmiş olan 18 yaşındaki Grammy ödüllü başarılı şarkıcı Billie Eilish yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Harry Styles ve Billie Eilish’e; Paul B. Preciado, Achille Bonito Oliva, Darius Khonsary, Lu Han, Jeremy O. Harris, Ariana Papademetropoulos, Arlo Parks, Sasha Waltz ve Florence Welch gibi isimler eşlik ediyor.

Gucci

Gucci filmi nereden izlenir?

Çekimleri Roma’da yapılan film serisi, dünyanın ilk dijital film festivali “GucciFest”te 16 ile 22 Kasım tarihleri arasında prömiyerini yapacak. Filmler, GucciFest.com’a yüklenecek ve Gucci’nin kendi kanalı Weibo’da da yayımlanacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.