Normal People, BluTV’ye geliyor

normal people

Sally Rooney’in aynı adlı romanından uyarlanan “Normal People” dizisi, 2020 yılının en çok ses getiren dizilerinden biri olmuştu. Başrollerinde Daisy Edgar-Jones ve Paul Mescal‘ın bulunduğu BBC ve Hulu ortak yapımı dizi, BluTV’ye geliyor.

Son dönemde yerli orijinal içeriklerine ağrılık veren online içerik platformu BluTV, ödüllü yabancı yapımları da kütüphanesine ekliyordu. “Normal People” da o yapımlardan biri oldu. Gençlik draması türünde olan dizi, 23 Ekim 2020 tarihinden itibaren BluTV üzerinden izleyiciye sunulacak.

normal people

“Normal People” konusu

Dizi, İrlanda’nın küçük bir şehrine yaşayan ve Sligo’daki aynı okula giden Marianne ve Connell adlı iki gencin hikâyesine odaklanıyor. Zeki, hassas, utangaç ve biraz da tuhaf olan bu çiftin ilişkisi de herkesten farklı ilerliyor. Connell; popüler, sportif ve yakışıklı. Marianne ise öğretmenlerine ve yaşıtlarına karşı sözlerini esirgemeyen, zeki, içe dönük, sevilmeyen hatta dışlanan bir kız ama aynı zamanda bir çocuğa onu sevdiğini söyleyebilecek kadar da dürüst. Marianne’in ailesi çok zengin olduğundan geniş bir konakta yaşıyor. Diğer yandan Connell’in annesi, Marianne’lerin konağında temizlikçi olarak çalışıyor. Bu iki genç arasındaki ilk kıvılcım, Connell’in annesini almak için konağa gelip gittiğinde başlıyor.

Lisede başlayıp yıllar içinde farklı şehirlerde, farklı şekillere bürünen karmaşık ilişkisine odaklanan dizinin yönetmeni, 2. sezon ile ilgili kesin olmayan bir açıklamada bulundu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
mucize doktor

Mucize Doktor 34. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
to the lake

To The Lake 2. sezon olacak mı?