To The Lake 2. sezon olacak mı?

to the lake

Geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini alan dizi “To The Lake”, kısa bir sürede fazlasıyla ilgi topladı ve Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini aldı. Orijinal adı “Epidemiya” olan Rus yapımı dizi, 14 Kasım 2019 tarihinde dünya prömiyerini yapmıştı. Rusya’nın online içerik platformu Premier üzerinden izleyiciye sunulan dizi, Netflix tarafından satın alındı.

Başrolünde Kirill Käro‘nun bulunduğu dizi, korkunç bir salgının yayılması ile uygarlığın sonuyla karşı karşıya gelen bir grubu konu ediniyor. Acımasız hayatta kalma mücadelesinde grup; hayatlarını, aşklarını ve insanlıklarını riske atar. Bilinmeyen bir virüs, Moskova’yı ölüler şehrine çevirir. Elektriğin olmadığı ve paranın değerini kaybettiği bu zamanda, hâlâ enfekte olmayan yiyecekler için savaşırlar.

to the lake

“To The Lake” 2. sezon olacak mı?

Rus online içerik platformu Premier, dizinin 2. sezonu onayı aldığı ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak Netflix, “La Casa de Papel” ve “Lucifer” gibi dizileri kendi bünyesine kattıktan sonra yeni sezon çekti. Aynı durumun bu dizi için de yaşanması muhtemel. Yine de dizinin 2. sezonun olup olmayacağı ile ilgili kesin bir bilgi yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
normal people

Normal People, BluTV’ye geliyor

Sonraki
thor: love and thunder

Thor: Love and Thunder çekimleri 2021’de başlayacak