Mucize Doktor 34. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mucize doktor

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan uyarlanan “Mucize Doktor” isimli dizinin 34. bölüm 2. fragmanı geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Ölmez üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler bulunuyor.

mucize doktor

“Mucize Doktor” 33. bölümünde neler oldu?

Başhekimliğini ilan eden Tanju, hastanede sert bir değişim süreci başlatır. Yeni düzene adapte olabilenler kalacak, olamayanlar yeni maceralara yelken açacaktır. İlk iş cerrahide kimin en iyi olduğunu bulmaktır ve Tanju’nun bastırması ile Ferda’yla Ferman bir iddiaya tutuşurlar. Hocalar, asistanlarını seçerler ve yarış başlar. Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları eser ve ekipler vakalarını tamamlayabilmek için kıyasıya yarışırken Nazlı’nın rakip takımında olmak Ali’nin adaptasyon yeteneklerini sonuna kadar sınayacaktır.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Unsolved mysteries

Unsolved Mysteries 2. Cilt, Netflix’te yayımlandı

Sonraki
normal people

Normal People, BluTV’ye geliyor