Nick Robinson

Nick Robinson, Netflix’in yeni dizisi Maid’in kadrosuna katıldı

Netflix’in geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu “Maid” dizisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Stephanie Land’in aynı isimli kitabından uyarlanacak olan dizinin başrolünde; “Once Upon a Time in Hollywood”, “Death Note” ve “The Leftovers” gibi önemli yapımlarda rol almış Margaret Qualley‘nin yer alacağını geçtiğimiz gün öğrenmiştik. Şimdi ise kadroya; Love Simon, 5th Wave ve Jurassic World gibi yapımlar ile tanınan Nick Robinson‘ın katıldığı duyuruldu.

nick robinson

Maid konusu

Dram türünde olacak dizi; yoksulluğa, evsizliğe, bürokrasiye karşı savaşan ve hizmetçilik yapıp zar zor geçinen bekar bir annenin hikayesini anlatacak. Bu sırada Amerika’daki fakirliğin bir portresi de çizilecek.

Dizinin yürütücü yapımcılığını Margot Robbie ve John Wells üstlenecek. Bu şekilde, “Once Upon a Time in Hollywood” filminde birlikte çalışmış olan Margot Robbie ve Margaret Qualley ikilisi yeniden bir araya gelecek. Ayrıca dizi, Nick Robinson’ı da bir kez daha Netflix ile bir araya getirecek.

Dizinin senaryosu Molly Smith Metzler tarafından kaleme alınacak ve yapımcı John Wells’in genel bir anlaşma altında olduğu Warner Bros. Television ise diziye stüdyo olarak hizmet verecek.

Nick Robinson ve Margaret Qualley’e oyuncu kadrosunda kimin eşlik edeceği ya da dizinin ne zaman izleyicileri ile buluşacağı henüz belli olmasa da Netflix’in önümüzdeki dönemde bu bilgileri açıklığa kavuşturması bekleniyor. “Maid” dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.