bay yanlış

Bay Yanlış 10. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin yaz dizisi Bay Yanlış‘ın 10. bölüm fragmanı yayımlandı. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman‘ın bulunduğu yapım, bir romantik komedi dizisi.

Gold Film imzalı dizi, Özgür ve Ezgi’nin hikayesini odağına alıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan birisi ve restoran-bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin, ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür ise kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

bay yanlış

Bay Yanlış 9. bölümünde neler oldu?

Ezgi ve Özgür tüm karşı çıkanlara rağmen birlikte olmaya başlar. İkili, aşklarını yaşarken annelerinin kavga ettiklerinden habersizlerdir. Anneler, birbirleri için bu denli kötü düşünürken ilişkilerini de açıklayamazlar. Nevin bir an önce Ezgi’nin hem evden hem de işten ayrılması için baskı yapar. Bu arada Ezgi’nin doğum günü yakındır. Özgür, Ezgi için özel bir gece hazırlarken Serdar da Ezgi’nin ailesinin ve arkadaşlarının da katılacağı bir doğum günü organize eder. Ezgi ise istemeden kendini Serdar’ın organize ettiği partide bulur. Tesadüfler sonucu Özgür de o mekana gelir. Bu doğum günü Ezgi ve Özgür’ün ilişkisinde ne gibi sonuçlar doğuracaktır?

Dizinin 4 Eylül Cuma günü yayımlanacak yeni bölümünün fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.