Menajerimi ara

Menajerimi Ara 2. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Netflix’in 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli Fransız yapımı dizinin Türkiye uyarlaması olan “Menajerimi Ara” dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı geçtiğimiz saatlerde izleyiciler ile buluştu.

Dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin, oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişi ile içine düştüğü dünyayı odağına alıyor. Yetenek ajansı Ego’ya bağlı menajerler, her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyorlar.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 1. bölümünde neler oldu?

Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpek balıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır: Yıllardır görmediği ve kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden birinin ortaklarından olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızını karşısında gördüğünde şok olur. Babasının, yardım ricasını savuşturmaya çalışması ise Dicle’nin gururunu çok kırar. Ancak beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul ederek onunla aynı şirkette çalışmaya başlar. Kıraç bunu duyduğunda ise işler değişik bir hal alır.

Menajerimi Ara

Barış Falay’ın başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor. Her hafta farklı bir ünlü ismi kendi kimliği ile konuk alacak olan dizinin bu haftaki konuğu; ünlü oyuncu Nebahat Çehre ve şarkıcı Nühket Duru olacak.

Dizinin 1 Eylül Salı günü izleyicileri ile buluşacak olan 2. bölümünden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.