Nightwing filmi gelecek mi?

Nightwing

Son birkaç yıldır yapım aşamasında olan birçok DC Comics filmi var ve çıkış yapıp yapmayacakları belli değil. Nightwing de bunlardan sadece biri. Film, ilk olarak 2017 yılında duyurulmuştu ve DC’nin en popüler karakterlerinden biri hakkında olması ise büyük bir hype yaratmıştı. Fakat, Nightwing de dahil olmak üzere birçok projede bazı aksilikler meydana geldi. Filmin yönetmeni Chris McKay ise bu konu hakkında bir açıklama yaptı.

Nightwing Filmi

Chris McKay, Nightwing filminin gelebileceğini söyledi

Chris McKay, yakın zamanda kendisiyle yapılan bir röportajda filmin iptal edilmediğini açıkladı. Fİlmi hala izleyicilerle buluşturmak istiyor. McKay, röportaj sırasında şunları söyledi:

“Umarım ki bu hala bir gerçektir ve hala o filmi yapabiliriz. Bana kalırsa, henüz umutların sönmesi için çok erken. Şimdi ise yapmayı planladıkları şeyler sanırım kapalı olan kapıları açıyor. Hala bu filmi yapmayı o kadar çok istiyorum ki…

İster alternatif bir evrende deyin, isterseniz de bir çoklu evrende hangi evrenin parçası olduğunu seçin, farklı yollar mevcut. Ama bu; büyük, aksiyon dolu ve duygusal bir film. Bütçe olarak olmasa da The Tomorrow War ile yaptığımız şeye benzer olacak. Ancak aksiyon türü ve duygusal açıdan Nightwing‘in konusu bu olacak.”

Filmle ilgili önceki röportajlarında McKay başka şeyler de söylemişti. Başka bir röportajda: “Çok fazla duygusal sahne içeren bir aksiyon filmi olacak. Nightwing rolünde kim olursa olsun, İzleyicileri çılgın ve eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak.” dedi. Rolü, McKay’in de belirttiği gibi kimin canlandıracağı belli değil.

Total
0
Shares
Önceki
Outer Banks
mm

Outer Banks 2. sezon tanıtımı yayımlandı

Sonraki
Never Have I Ever
mm

Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?