Baby 3. sezonu ne zaman?

mm
Baby

Netflix’in sevilen gençlik dizilerinden Baby dizisinin ilk sezonu 30 Kasım 2018’de yayımlanmıştı ve dizi, ilk sezonunun ardından oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Ardından 18 Ekim 2019’da da 2. sezonu izleyiciler ile buluşan Netflix dizisi Baby’nin hikayeyi sona erdirecek sezonu olan 3. sezonunun yayım tarihi duyuruldu. Hikayeyi sona erdirecek diyoruz çünkü bu sezon dizinin final sezonu olacak. Geçtiğimiz gün yapılan açıklamaya göre Baby dizisinin 3. ve aynı zamanda final sezonu olacak olan yeni sezonu 16 Eylül’de platformdaki yerini alacak.

Baby

Baby konusu

Netflix İtalya yapımı dizi, Romalı gençlerin gizli yaşamlarını konu alan bir yetişkinliğe geçiş öyküsü. Roma’da gençlerin dâhil olduğu bir fuhuş skandalından esinlenen dizi, kimlik ve bağımsızlık arayışlarıyla topluma karşı koyan bir grup gencin yasak aşk, aile baskısı ve ortak sırlarla dolu hayatlarını anlatıyor.

Andrea De Sica ve Anna Negri’nin yönetmenlik görevini üstlendiği dizinin başrollerini Benedetta Porcaroli, Alice Pagani ve Riccardo Mandolini gibi isimler paylaşıyor. Yeni nesil yetenekli isimlerin yer aldığı Baby dizisinin oyuncuları arasında Brando Pacitto, Claudia Pandolfi, Chabeli Sastre Gonzalez, Lorenzo Zurzola ve Galatea Ranzi gibi isimler bulunuyor.

16 Eylül’de yayımlanacak olan final sezonundan yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
BC7BAE5C EAFF 42F7 A180 E2FC6A935DFF

Kuma Kuma Kuma Bear animesinden yeni fragman geldi

Sonraki
menajerimi ara
mm

Menajerimi Ara 1. bölüm 3. fragmanı yayımlandı