“Yarım Kalan Aşklar” dizisinden ilk fragman paylaşıldı

yarım kalan aşklar

BluTV’den yeni bir Türk dizisi daha geliyor. BluTV, “Saygı” dizisinden sonra şimdi de karşımıza “Yarım Kalan Aşklar” adlı bir dizi ile çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde, dizinin ilk fragmanı YouTube üzerinden yayımlandı. Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz‘in bulunduğu dizi, aksiyon temasını ön plana çıkarken aynı zamanda romantik bir konuyu da işleyecek.

Tims Productions tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi, BluTV platformunda yayımlanacak. Eylül 2020’de yayımlanması beklenen dizinin çekimlerine bir süre ara verilmişti. Dizi seti makyözünün Koronavirüs testi pozitif çıkınca çekimlere ara verildi. Daha sonra diğer set çalışanlarına yapılan testler negatif çıkınca; oyuncular, sete geri döndü.

yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar konusu

Dilan Çiçek Deniz, Burak Deniz, Ezel Akay ve Cem Davran’ın oyuncu kadrosunda bulunduğu dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden ve başka bir bedende dünyaya gelen Ozan’ı konu edinecek. Görünüşe göre Ozan’ın kaza geçirmeden önceki halini Tolga Sarıtaş canlandırırken, kaza geçirdikten sonraki halini Burak Deniz canlandıracak. BluTV, diziyi tanıtırken şu ifadeleri kullandı:

Aşk iki beden arasında mıdır yoksa iki ruh arasında mı? Sorunun cevabı yeni BluTV özel yapım Kalan Aşklar’da. #YarımKalanAşklar yakında sadece BluTV’de.

Dizinin geçtiğimiz günlerde yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
tomb raider 2
mm

Tomb Raider 2 geliyor

Sonraki
netflix ağustos takvimi
mm

Netflix Türkiye Ağustos 2020 programı