Netflix, 48 saatliğine ücretsiz olacak

mm
Netflix
Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix, bir ilke imza atacak. Platform, 48 saatliğine içeriklerine ücretsiz kullanım şansı tanıyacak.

Netflix, 48 saatliğine platformu bir ülke için ücretsiz yapacak

Platform, pandemi sebebiyle kullanıcı sayısındaki artışı elinde tutmak için yeni yöntemler deniyor. Bunlardan biri ise şirketin 4 Aralık tarihinde hayata geçireceği “StreamFest” etkinliği olacak. Netflix, bu etkinlik ile beraber kullanıcılardan herhangi bir ödeme talep etmeden platforma 2 günlük ücretsiz erişim hakkı sunacak.
Netflix

Bu yeni planın detayları henüz tamamıyla açıklanmadı. Ancak festivale katılmak isteyen kullanıcılar, şartların ne olduğunu merak ediyor. Etkinliğe katılmak için ihtiyacınız olan tek şey Netflix platformuna erişebilen bir cihaz. Bu şekilde kullanıcılar, festival ile birlikte herhangi bir ödeme yapmaksızın bir hafta sonu boyunca istediği içeriği ücretsin olarak izleyebilecek.

StreamFest’e ilk olarak Hindistan ile başlanacağı belirtildi. Şirketin içerik sorumlusu Ted Sarandos, konu ile ilgili yaptığı bir açıklamada şirketin orijinal yapımlarını başka platformlara lisanslamayı düşünmediklerini ve böylece insanların Netflix’in değerini anlayacağını da söylemişti.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
Mank
mm

Mank filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Second Wave
mm

The Second Wave: Koronavirüs temalı yeni dizi