Mank filminin fragmanı yayımlandı

mm
Mank

Ünlü yönetmen David Fincher‘ın merakla beklenen yeni filmi “Mank”ın fragmanı yayımlandı. Fragman, Netflix‘in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu.

Merakla beklenen film, kasım ayında seçili sinema salonlarında vizyona girecek. Aynı zamanda film, 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix‘te de yayımlanacak.

mank

“Mank” hakkında bildiklerimiz

Gerçek hayatlardan esinlenen senaryo yazarı Herman J. Mankiewicz üzerine odaklanan film, David Fincher’in babasının ölmeden önce yazdığı senaryoya dayanıyor. Film, Orson Welles tarafından yönetilen bir klasik film olan “Citizen Kane”in zorluklarla dolu yapım sürecini detaylandırıyor. 1930’ların Hollywood’u, yönetmen Orson Welles için Citizen Kane filminin senaryosunu bitirmeye çalışan hiciv ustası ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz’in gözünden yeniden değerlendiriliyor.

Siyah-beyaz bir konsepte sahip olan filmin oyuncu kadrosunda; Lily Collins, Amanda Seyfried, Tom Pelphrey, Tuppence Middleton, Charles Dance, Adam Shapiro, Arliss Howard, Gary Oldman, Tom Burke gibi birçok yıldız isim bulunuyor.

4 Aralık 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak filmin yeni fragmanına, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
raya and the last dragon

Raya and the Last Dragon fragmanı yayımlandı

Sonraki
Netflix
mm

Netflix, 48 saatliğine ücretsiz olacak