The Second Wave: Koronavirüs temalı yeni dizi

mm
The Second Wave
Pandemi konulu dizilere bir yenisi katılıyor. ABD’nin kablolu yayın kanallarından Spectrum Originals, “The Second Wave” isimli yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu.
İlk sezonunun 6 bölümden oluşacağı açıklanan diziyi “The Good Wife”, “The Good Fight” ve “Evil” gibi yapımlarla bilinen Robert King, Michelle King ikilisi hazırlayacak. Dizinin başrollerinde; Audra McDonald, Taylor Schilling ve Steven Pasquale yer alacak. Spectrum Originals ve CBS Studios ise yapımını üstlenecek.
The Second Wave

“The Second Wave” konusu

Koronavirüs salgınının ikinci dalgası New York şehrinde etkisini göstermektedir. Aynı apartmanda yaşayan Rachel (McDonald) ile Lily (Schilling), pandemi ve karantina koşulları altında kariyerlerini devam ettirmeye aynı zamanda da sevdikleriyle olan ilişkilerini korumaya çalışmaktadır.
Pasquale, projede Rachel’ın eşi “Dr. Zach” karakterine hayat verecek. Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezi’nde üst düzey yönetici olan Zach, tıp ve politikanın arasında sıkışacak.
The Second Wave’in çekimlerinin gelecek hafta başlaması ve 23 Aralık’a kadar devam etmesi bekleniyor. Dizinin yıl bitmeden önce de ekranda olması planlanıyor.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
Netflix
mm

Netflix, 48 saatliğine ücretsiz olacak

Sonraki
rebecca
mm

Rebecca oyuncuları ve kadrosu