My Policeman filminin çekimleri tamamlandı

mm
My Policeman

Geçtiğimiz aylarda ilk kez duyurulan My Policeman filminin çekimlerine geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Başrollerinde; Dunkirk filmi ile 2017 yılında ilk kez sinema dünyasına atılan ve şimdi de Don’t Worry Darling filminin kadrosunda bulunan ünlü şarkıcı Harry Styles, en son The Crown dizisinde karşımıza çıkmış Emma Corrin ve The Last Kingdom, Ripper Street, Peaky Blinders gibi dizilerde yer alan David Dawson yer aldığı film ile ilgili bugün yeni bir gelişme yaşandı.

PHOTOS: Harry Styles looks sharp on the sets of My Policeman with co star  David Dawson in UK | LaptrinhX / News

Yapılan yeni açıklamaya göre, 5 aylık bir çekim sürecinin ardından merakla beklenen filmin çekimleri geçtiğimiz saatlerde tamamlandı.

My Policeman konusu

My Policeman filmi; 1950’ler İngiltere’sinde, Marion (Emma Corrin) adlı bir öğretmenin, Tom (Harry Styles) adlı bir polise gördüğü ilk anda aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra Tom, gözlerini sofistike ve büyüleyici bir dünyaya açmasına sebep olan müze küratörü Patrick (David Dawson) ile tanışır. Tom, Patrick’e ilgi duysa bile o zamanlarda Marion ile evlenmenin daha güvenli olduğunu düşünür.

Film, geri dönüş yapısını kullanacak ve 1900’lü yılların sonunu anlatmaya devam edecek. 40 yıl sonra, Tom ve Marion yaşlanmışken evlerine aldıkları Patrick’i anlatacak. Film, 40 yıl önceki sismik olayları ve Tom’un, Patrick ile olan tutkulu ilişkisini izleyici ile buluşturacak.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
şangay uluslararası film festivali

Şangay Uluslararası Film Festivali ne zaman?

Sonraki
Alacakaranlık serisi izleme sırası

Alacakaranlık serisi izleme sırası