florence pugh dont worry darling seyrederiz

Don’t Worry Darling filminden yeni bir fotoğraf yayımlandı

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmenlik yapan Olivia Wilde, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yapıyor. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, şarkıcı Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde çekimleri tamamlanan filmin yönetmeni Olivia Wilde ise kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile filmden yeni bir görseli, takipçilerinin beğenisine sundu.

Filmin ne zaman yayımlanacağı tam olarak bilinmese de büyük bir çoğunluk 2021 yılının sonunda izleyicilerin beğenisine sunulacağını düşünüyor.

don't worry darling

Don’t Worry Darling konusu

Don’t Worry Darling, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.