The Quintessential Quintuplet

The Quintessential Quintuplets 2. sezonundan fragman yayımlandı

The Quintessential Quintuplets (Gotoubun no Hanayome) animesinin 2. sezonundan yeni bir fragman ve görsel yayımlandı. Sevilen harem serisinin 2. sezonuna çok az kaldı!

svg%3E

Popüler harem animesinin 2. sezonunun ilk olarak Ekim 2020’de yayımlanması planlanıyordu ancak Koronavirüs (COVID-19) etkisi nedeniyle ertelendi. Yeni sezon, Ocak 2021’de yayımlanacak.

The Quintessential Quintuplets ikinci sezonunda Kaori, (Yuyushiki) yönetmenliği birinci sezon yönetmeni Satoshi Kuwabara’dan devralıyor. Seri, Bibury Animasyon Stüdyosu‘nda üretiliyor ve Keiichiro Ochi ilk sezondaki dizi bestecisi görevi ile geri dönüyor.

svg%3E

Beşiz kız kardeşler ve erkek başrol Futaro Uesugi, yakında ekranlara geri dönüyor. İlk sezonun hikayesi şöyle özetleniyor:

Fakir bir aileden gelen lise ikinci sınıftaki Uesugi Fuutarou, öğretmen olarak yarı zamanlı çalışmak için oldukça çekici bir teklif alır. Ancak öğrencileri kendi sınıfından 5 kızdır. Dahası bu kızlar notları sınırda olan, çalışmaktan nefret eden ve aynı zamanda birbirinden güzel beşiz kardeşlerdir. Nakano ailesinin beşiz kız kardeşlerinin etrafında geçen bu romantik komedide her gün çılgın bir parti var!

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.