millie bobby brown damsel

Millie Bobby Brown, Damsel filminin başrolü olacak

Netflix’in “Starnger Things” dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Millie Bobby Brown, yeni bir Netflix orijinal yapımında yer alacak. “Damsel” adlı film, oyuncunun 4. orijinal Netflix projesi olacak. Bundan önce “Staranger Things” ve “Enola Holmes” adlı yapımlarla izleyici karşısına çıkan oyuncu, aynı zamanda “The Girls I’ve Been” adlı bir filmin de başrolü olacak.

Millie Bobby Brown, başrolünde bulunacağı fantastik filmin yapımcılığını da üstlenecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise “28 Weeks Later” filmin de yönetmeni olan Juan Carlos Fresnadillo oturacak.

millie bobby brown damsel

“Damsel” konusu

Film, Millie Bobby Brown tarafından canlandırılan Prenses Elodie adlı bir karaktere odaklanacak. Prenses Elodie, Prens Harry ile evlenmeyi düşünüyordur ancak yaşadığı krallık, onu bir ejderhaya kurban eder. Prenses Elodie ise ejderhanın alevinden kurtulmaya çalışacaktır. Filminin hikâyesinin, Godzilla efsanesine benzeyeceği düşünülüyor.

Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ya da filmin ne zaman Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.