millie bobby brown

Millie Bobby Brown, yeni Netflix filmi The Girls I’ve Been’in başrolünde!

Millie Bobby Brown, yeni bir Netflix yapımının başrolünde!

Netflix’in Stranger Things dizisiyle adını oldukça geniş kitlelere duyuran Millie Bobby Brown, kariyerinde emin adımlar atmaya devam ediyor. Godzilla: King of the Monsters filmiyle sinema sektörüne de giren Brown’ın, en son Netflix’te yayımlanacak Enola Holmes filminde Sherlock Holmes’un kardeşini canlandıracağını duymuştuk. Genç oyuncu şimdi ise Netflix’in yeni yapımı The Girls I’ve Been filminin başrolünde.

film

Millie Bobby Brown’ın başrolde yer alacağı film The Girls I’ve Been, Tess Sharpe‘ın aynı adlı genç-yetişkin romanından uyarlanacak. Genç oyuncu başrolün yanı sıra Jason Bateman ile filmin yapımcılığını da üstlenecek.

Brown, filmde bir düzenbaza hayat verecek!

Brown, annesinin hilelerinin çoğunu alan ve kendi başına bir usta manipülatör haline gelen bir dolandırıcının kızı Nora O’malley‘i oynayacak. Eski erkek arkadaşı Wes ve gizli kız arkadaşı Iris ile bankaya gittiğinde üçü, iki banka soyguncusu tarafından rehin alınacak ve soyguncular kendilerini hiç beklemedikleri bir durum içinde bulacak.

film

 

Bu yapım, Stranger Things ile büyük çıkış yapan ve kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Brown için güzel bir basamak olacak gibi duruyor. Şimdilik ise The Girls I’ve Been’i kimin yöneteceği ve ne zaman çekimlere başlanılacağı bilinmiyor. Ayrıca Brown’a kadroda kimlerin eşlik edeceği de gizliliğini korumakta.

Netflix’in bir başka yeni filmi Night Teeth ile ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Yeni bir gelişme olursa sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

https://seyrederiz.com/alexander-ludwig-night-teeth/

Daha Fazla İçerik
the woman in the window
The Woman in the Window fragmanı yayımlandı