Menajerimi Ara 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mm
Menajerimi Ara

Netflix’in 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli Fransız yapımı dizinin Türkiye uyarlaması olan “Menajerimi Ara” dizisinin 5. bölüm 2. fragmanı izleyiciler ile buluştu.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu edinen Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor.

Her hafta farklı bir ünlü ismi kendi kimliği ile konuk alacak olan dizinin bu haftaki konukları ise şarkıcı İrem Derici ve şu sıralar YouTube kanalları ile büyük ses yaratmış olan Mesut Can Tomay, Ali Biçim ikilisi olacak.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 4. bölümde ne oldu?

Büyük umutlarla gittiği galadan büyük bir hayal kırıklığı ile çıkan Dicle, onu yolundan çevirmeye çalışan herkese karşı ayakta kalmaya kararlıdır. Dicle, Beren’le Barış’a gelen fotoğraf çekimi ile ilgilenmek zorundayken Feris’in oyuncusu Edis ile Çınar’ın oyuncusu Melisa Şenolsun, uzun zamandır beraber rol aldıkları dizinin setinde büyük bir gerilim yaşarlar. Bu sırada Ego Ajans’tan ayrılma planları yapan Kıraç, Demet Akbağ’ı da yanında götürmek için harekete geçer. Dicle, ajanstan ayrılacağını gizleyen Kıraç’ın sırrını öğrenir. Kendisini görmezden gelen babasının sırrını saklamakla ona en zor zamanında şans vermiş insanlara doğruyu söylemek arasında kalakalır.

Dizinin geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan 5. bölüm 2. fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Industry

Industry fragmanı yayımlandı

Sonraki
WandaVision
mm

WandaVision dizisi ne zaman başlayacak?