WandaVision

WandaVision dizisi ne zaman başlayacak?

Disney Plus tarafından yapılacak Marvel yapımlarından WandaVision dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimlerin bulunduğu dizinin yayın tarihi gibi detaylar ise merak konusu.

Wanda Will Finally Appear as the Scarlet Witch in 'WandaVision'

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak. Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi, hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. WandaVision’un Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

Dizinin iki ana karakteri olan Wanda ve Vision, Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimler olacak. Scarlet Witch yani diğer adıyla Wanda Maximoff karakterini Elizabeth Olsen, Vision karakterini ise Paul Bettany canlandıracak. İkiliyi zaten Avengers filmlerinde görmüştük. Dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin yanı sıra Kat Dennings, Kathryn Hahn ve Randal Park gibi isimler de yer alıyor.

WandaVision

WandaVision ne zaman başlayacak?

2020 bitmeden pek çok yapımı kullanıcılarına sunacak olan Disney Plus, 2020’de yayımlanacak içeriklerini bir araya getirdiği bir tanıtım videosu yayımladı. Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan bu tanıtım videosu, pandemi nedeniyle 2021’e ertelendiği düşünülen WandaVision dizisinin de bu yıl izleyici ile buluşacağını gösterdi. Dizi ile ilgili henüz net bir yayın tarihi açıklanmasa da yayımlanan videoya göre WandaVision, 2020 yılı bitmeden ekranlarda olacak.

Dizinin, epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı gibi olacağı açıklandı. Altı bölümden oluşacak olan dizinin birbirinden oldukça uzak duran bu iki konsepti nasıl bir araya getireceği merak konusu.

Disney Plus’ın yayımlamış olduğu bu tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.