Industry

Industry fragmanı yayımlandı

HBO’nun yeni dram dizisi “Industry”nin fragmanı, HBO’nun resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. 8 bölüm olarak sipariş edilen dizi, 9 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Dizi, Mickey Down ve Konrad Kay tarafından yaratılırken ilk bölümün yönetmen koltuğunda Lena Dunham oturuyor. Lena Dunham, Mickey Down, Konrad Kay, Jane Tarnter ve Lachlan Mackinnon gibi isimler işe uygulayıcı yapımcı görevini üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; “The Fall” ve “Privates” dizilerinde boy göstermiş Conor MacNeil, “Shadowhunter” ve “The Red Tent” yapımlarında bulunmuş Will Tudor, Freya Mavor, Ken Leung, Marisa Anala gibi isimler bulunuyor.

industry

“Industry” dizisinin konusu

“Industry”, geleceklerini güvence altına almak için mücadele eden ve fazlasıyla hırslı olan 20’li yaşlarındaki insanları konu ediniyor. Uluslararası finans dünyasına heyecan verici bir dalış yapıyor. Dizi, Londra’daki en iyi yatırım bankalarından birinde sınırlı sayıdaki kalıcı pozisyon için rekabet eden bir grup gencin hikâyesini anlatıyor. Ancak kendini bu rekabete kaptıran gençlerin; meslektaş, arkadaş, sevgili ve düşman gibi ilişkilerin sınırları bulanıklaşıyor.

Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.