Jurassic Park Netflix’e geliyor!

jurassic park

Jurassic Park artık Netflix’te

Kült film serisi Jurassic Park, yayın platformları arasındaki çekişmeden nasibini aldı. Netflix, Jurassic Park’ın ilk üç filminin yayın haklarını satın aldı. Ağustos ayında üç film de platformdaki yerini alarak çoğu ülkede yayımlanacak.

jurassic park

 

Halihazırda serinin son çıkan iki filmi Jurassic World (2015) ve Netflix Türkiye’de de bulunan Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) filmi, platformda bulunuyor olsa da serinin diğer filmleri mevcut değil.

Michael Crichton’un romanlarından uyarlanan kült serinin ilk filmi “Jurassic Park” 1993 yılında vizyona girmişti. Seri, 1997’de çıkan ikinci filmi “The Last World: Jurassic Park” ile devam etti. Ardından ise üçleme 2001’de “Jurrasic Park III” ile tamamlandı. Netflix’e ise bu üç film 1 Ağustos’ta geliyor.

Kült filmin yıldız ekibi

Serinin ilk iki filmini usta yönetmen Steven Spielberg yönetti ve filmde Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum oynadı. İkinci filminde ise ona Goldblum’a Julianne Moore, Pete Postlethwaite eşlik etti. Üçüncü filmde Neill geri dönerken kadroya Tea Leoni ve William H. Macy katılmıştı.

 

Total
0
Shares
Önceki
aggretsuko

Aggretsuko 3. sezonu 27 Ağustos’ta Netflix’te

Sonraki
megan fox rogue
mm

Megan Fox’lu Rogue filminin fragmanı yayımlandı