Maid

Margaret Qualley, yeni Netflix dizisi Maid’in başrolünde

Netflix, “Maid” adındaki yeni dizisini duyurdu. Stephanie Land’in aynı isimli kitabından uyarlanacak olan dizinin başrolünde; “Once Upon a Time in Hollywood”, “Death Note”ve “The Leftovers” gibi önemli yapımlarda rol almış Margaret Qualley yer alacak.

Maid

Maid konusu

Dram türünde olacak dizi; hizmetçilik yapıp zar zor geçinen, yoksulluğa, evsizliğe ve bürokrasiye karşı savaşan bekar bir annenin hikayesini anlatacak. Bu sırada Amerika’daki fakirliğin bir portresi de çizilecek.

Dizinin yürütücü yapımcılığını Margot Robbie ve John Wells üstlenecek. Bu şekilde “Once Upon a Time in Hollywood” filminde birlikte çalışmış olan Margot Robbie ve Margaret Qualley ikilisi yeniden bir araya gelecek. Dizinin senaryosu Molly Smith Metzler tarafından kaleme alınacak ve yapımcı John Wells’in genel bir anlaşma altında olduğu Warner Bros. Television ise diziye stüdyo olarak hizmet verecek.

Son yıllarda iyi bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Margaret Qualley’ın dizide sergileyeceği performans, şimdiden herkes tarafından merak ediliyor. Yayın tarihi gibi detayları henüz belirsizliğini koruyan “Maid” dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.