justin hartley the noel diary

Justin Hartley, “The Noel Diary” uyarlamasının başrolünde olacak

Netflix, geçtiğimiz günlerde “The Noel Diary” romanının yayın haklarını satın aldığını duyurmuştu. Bugün ise filmin başrolünde “This İs Us” ve “Smallville” dizilerinde boy göstermiş Justin Hartley’in bulunacağını öğrendik. Aynı zamanda Hartley, filmin yönetici yapımcısı olacak.

Yapımcılıkta Hartley’e eşlik edecek isimler ise Timothy O. Johnson, Margret Huddleston, Stephanie Slack ve Norman Stephens olacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise “Alfie” ve “Father of the Bride” filmlerini yöneten Charles Shyer otururken filmin senaryosu Rebecca Connor ve David Golden tarafından kaleme alınacak.

Çok satan romandan uyarlanan filmin, izleyici ile ne zaman buluşacağı ise bilinmiyor.

justin hartley the noel diary

“The Noel Diary” konusu

Film, bir Noel zamanında evine dönen bir adamı konu ediniyor. 16 yaşındayken annesi tarafından evden kovulan karakter, aynı zamanda çok satan bir romanın yazarı olarak karşımıza çıkacak. Daha sonra kendi geçmişine dair sırların bulunabileceği bir günlüğü bulacak olan karakter, genç ve güzel bir kadın ile bir maceraya atılacak. Bu macerada ise birlikte geçmişleriyle yüzleşecekler ve tamamen bilinmeyen bir geleceği keşfedecekler.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.