Malcolm & Marie

Malcolm & Marie filmi Netflix’te yayımlanacak

Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını, her alanda olduğu gibi sinema sektörünü de büyük ölçüde etkiledi. Takvimler alt üst olurken hem dizi ve film prodüksiyonlarının ertelenmesine neden oldu hem de birçok projenin uzaktan üretilmesine öncü oldu.

Seyirci tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan HBO dizisi Euphoria‘nın yaratıcısı Sam Levinson’ın ise bu karantina sürecini, yüksek önlemler altına bir film çekerek değerlendirdiğini geçtiğimiz aylarda duymuştuk.

Sam Levinson, karantina sürecinde Euphoria dizisinde birlikte çalıştığı Zendaya ile ve şu sıralar Tenet filmiyle adından oldukça söz ettiren John David Washington ile bir araya gelerek Marriage Story tarzında olduğu söylenen Malcolm & Marie adlı bir film çekmişti.

Malcolm & Marie

Netflix, filmin haklarını satın aldı

Bugün, Zendaya ve John David Washington başrollü Malcolm & Marie filminin haklarının, Netflix tarafından 30 milyon dolarlık bir anlaşma ile satın alındığı duyuruldu. Bu sayede film, Netflix platformunda izleyiciler ile buluşacak.

Filmin yapımcılığını; Sam Levinson, Zendaya, John David Washington ve Levinson’ın daha önce Euphoria’da birlikte çalıştığı Kevin Turen üstlendi. Euphoria’nın görüntü yönetmeni Marcell Rév, bu filmin de görüntü yönetmeni olarak ekipteki yerini aldı.

Çekim süreciyle merak uyandıran bu filmin konusu ya da ne zaman Netflix’te olacağı hakkında net bir bilgi yok ancak film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden aktarmaya devam edeceğiz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.