Lady Gaga, X-Men kadrosuna mı katıldı?

mm
lady gaga x men seyrederiz 2

Geçtiğimiz yıllarda oyunculuk dünyasına adım atan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, yine bir film projesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ekranlara American Horror Story ile başarılı bir adım atmış ardından Akademi Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmiş ve En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde bir Oscar Ödülü’nün sahibi olmuş olan Gaga’nın, son olarak Gucci filminin kadrosuna katıldığını duymuştuk. Ünlü şarkıcı, söylentilere göre bu kez Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapacak.

Lady Gaga

Lady Gaga hangi karakteri oynayacak?

Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen filmlerinden X-Men serisinin kadrosuna katıldığı söylenen ünlü şarkıcının, seride adından oldukça az söz edilen Emma Frost karakterine hayat vermesi bekleniyor.

Emma Frost’un, en bilinen ve onu birçok mutanttan güçlü kılan özelliği, “Omega” seviyesinde bir telepat olmasıdır. Ayrıca karakter, zihinsel enerjisini somutlaştırıp rakiplerine fiziki hasar verebilmenin yanı sıra, kendi bilincini karşısındaki insana aktarıp onun bedeninde tam anlamıyla bir hakimiyet kurabilme ve kendini elmasa çevirerek vücudunu olabilecek tüm hasarlardan koruyabilecek özellikleri de sahip.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Malcolm & Marie
mm

Malcolm & Marie filmi Netflix’te yayımlanacak

Sonraki
close enough

Close Enough çizgi dizisi Netflix’te yayımlandı