Loki

Loki dizisinin çekimlerine tekrar başlandı

Marvel Studios’tan The Falcon and the Winter Soldier’ın yeni çıkan set fotoğrafları ve videolarıyla çekimlerine devam ettiğinin onaylanmasının ardından, merakla beklenen başka bir MCU dizisi olan Loki de Atlanta setine geri dönmüş gibi görünüyor. Gugu Mbatha-Raw, Forbes ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Tom Hiddleston liderliğindeki Disney + serisinin, Koronavirüs sebebiyle mart ayında ara verilen çekimlerine yeniden başladıklarını doğruladı.

Loki

Mbatha-Raw, Loki çekimleri hakkında şu açıklamada bulundu:

“Loki ile yapılacak her şey hakkında gizlilik sözü verdim ama geri dönmek harika bir duygu. Herkes bu koşullar altında mümkün olduğu kadar güvenli çalışıyor ve bu iyi hissettiriyor. Heyecanlıyım. Çok eğlenceli olacak ve bunu görmek için sabırsızlanıyorum.”

Altın Küre ödüllü Tom Hiddleston’ın canlandırdığı Loki dizisi, sevilen kötü karakterin geri dönüşü olacak. Hiddleston, en son geçen yıl tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi “Avengers: Endgame”de Loki’yi canlandırmıştı. Dizide Hiddleston’a; Marvel evrenine yeni katılan Sophia Di Martino, Oscar adayı Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming ve Richard E. Grant gibi isimler eşlik ediyor. Ancak oyuncuların hangi rolde yer alacağı ise henüz bilinmiyor.

Şovdaki karakter detaylarının eksikliğinin bir sonucu olarak Marvel hayranları, bu oyuncuların her birinin God of Mischief’in ekrandaki en yeni macerasına nasıl uyacağına dair kendi teorilerini üretmeye devam ediyor.

Loki

Daha önce Kevin Feige, Loki serisinin Marvel Studios’un merakla beklenen devam filmi “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” ile bağlantılı olacağını paylaşmıştı. Ancak Hiddleston’ın “Doctor Strange” devam filminde de yer alıp almayacağını henüz onaylamadı.

2021 yılında yayımlanması beklenen Disney+ dizisi Loki hakkındaki yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.