Helstrom

Helstrom dizisinin resmi fragmanı ve afişi yayımlandı

Geçtiğimiz yıl, Marvel bünyesinde “Ghost Rider” ve “Helstrom” dizi planlarının yapıldığı duyurulmuştu. Bugün ise bu projelerden biri olan bir sonraki Marvel projesi “Helstrom”dan hem ilk fragman hem de bir poster yayımlandı.

Helstrom

“Helstrom” konusu

Korku ögelerini içinde bolca barındıran yapım, güçlü ve gizemli bir seri katilin çocukları olan Daimon ve Ana kardeşlerin macerasını konu ediniyor. Dizinin Tom Austen ve Sydney Lemmon tarafından canlandırılacak kardeşler, kendilerini insanlığın mutlak kötülerini izlemeye ve avlamaya adıyorlar. Austen ve Lemmon’a ek olarak dizidnin oyuncu kadrosunda; Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy gibi isimler yer alıyor.

Geçen yıl Hulu tarafından sipariş edilen ve başlangıçta bir “Ghost Rider” uyarlaması ile birlikte geliştirilmeye başlanan dizinin çekimleri Koronavirüs salgını öncesinde, mart ayında tamamlandı. “Ghost Rider”ın henüz yapım öncesi aşamayı bile geçmemiş olmasına rağmen “Helstrom”un çekimleri sona erdi ve böylece post prodüksiyon işlemlerinde herhangi bir aksama yaşanmadı.

Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı olmayan dizinin 10 bölümlük ilk sezonu, tüm bölümleriyle 16 Ekim’de izleyiciler ile buluşacak. Dizi, diğer Marvel dizileri gibi Disney Plus’ta değil, Hulu’da yayımlanacak.

Dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.