Las Chicas Del Cable’ın 6. sezonu 3 Temmuz’da Netflix’te

mm
Las Chicas del Cable

Las Chicas Del Cable serüveni sona eriyor

Popüler dizi ve film yayın platformu Netflix, birçok farklı ülkelerde çektiği kendi içeriklerini de üyelerine sunuyor. Netflix, bu içeriklerden birisi olan Las Chicas del Cable’nin izleyicilerini üzecek haberi paylaştı. Ünlü İspanyol yapımı dizinin final sezonu ile birlikte ekranlara veda edeceğini açıklayan Netflix, Las Chicas del Cable hikâyesinin 3 Temmuz’da yayımlanacak bölümler ile son bulacağını duyurdu. 1920’nin İspanya’sında geçen dizinin şu anda 37 bölümü platformda izlenebilir durumda.

Las Chicas del Cable

Başrollerini Blanca Suárez (Lidia), Nadia de Santiago (Marga), Maggie Civantos (Ángeles), Ana Polvorosa (Óscar) ve Ana Fernández’in (Carlota) canlandırdığı dizinin yapımcılığını Erik Barmack üstleniyor. Denisse Peña (Sofía), Concha Velasco (Doña Carmen), Yon González (Francisco) ve Nico Romero (Pablo) gibi ünlü isimler de dizinin son sezonunda izleyicilerin karşısına çıkacak. Şimdiye kadar 5 sezonu yayımlanan dizinin 37 bölümü bulunuyor.

Las Chicas Del Cable konusu:

28 Nisan 2017’de yayımlanmaya başlayan dizi, 1920’lerin İspanya’sında geçiyor. O zamanlarda ülkedeki tek telefon firmasında çalışmaya başlayan 4 farklı kadının yolları kesişiyor ve tamamen farklı karakterlere sahip olan bu 4 kadın, git gide yakın arkadaş olmaya başlıyor. Madrid sokaklarında geçen bu yapımda Marga, Ángeles, Lidia ve Carlota isimleri ana karakterler olarak karşımıza çıkıyor.

Dizinin yeni sezonu ise izleyicileri 7 ay uzağa götürecek. Diktatörlükle yönetilen İspanya gözler önüne serilecek ve Francisco ve arkadaşları o sırada Lidia’yı ararken Lidia’da, Carmen’den intikam almaya çalışacak.

Las Chicas del Cable

Bir arkadaş grubunun dostluk ve bağlılığını “Birimiz için değil, hepimiz için” sloganı ile birlikte anlatan bu yapım, milyonlarca kişi tarafından izlenmeyi başarmıştı. Netflix, dizinin veda haberini şu sözler ile kullanıcılarına duyurdu.

“Veda etme vakti geldi. Onlarla unutulmayacak anlar yaşadık ve şimdi onlar da kendi kaderlerini seçmek için sona kadar savaşacaklar. Önümüzdeki 3 Temmuz’da 5 bölümünün galasıyla son vedalarını yapacaklar.”

 

Total
0
Shares
Önceki
The old guard
mm

Charlize Theron, “The Old Guard” Hakkında Konuştu

Sonraki
Karakomik filmler 2
mm

Cem Yılmaz’ın iki farklı konu içeren filmi Karakomik Filmler 2 Netflix’e geliyor!