Karakomik filmler 2

Cem Yılmaz’ın iki farklı konu içeren filmi Karakomik Filmler 2 Netflix’e geliyor!

Karakomik Filmler 2 Netflix’e geliyor

Türk sinemasının komedi dalında en başarılı isimlerden olan Cem Yılmaz, iki farklı konuya odaklanan Karakomik Filmler 2 filmi için Netflix ile anlaştı. Ünlü komedyen duyuruyu sosyal medya üzerinden yaptı.

Cem Yılmaz imzalı Karakomik Filmler ilk vizyona girdiğinde hem formatı hem de yönetmenin tercihleri açısından oldukça gündeme gelmişti. Cem Yılmaz’ın bir film süresi boyunca iki farklı öykü anlattığı yapımlardan Karakomik Filmler 2 de 2020’nin başında vizyona girmişti. Şimdi bu yapımın ne zaman Netflix kütüphanesinde yerini alacağı belli oldu.

Karakomik filmler 2

İlk filmler sinemaların ardından Netflix’teki yerini almıştı. Şimdi de Cem Yılmaz’ın da doğruladığı üzere Karakomik Filmler 2’nin ne zaman Netflix kütüphanesine geleceği ortaya çıkmış oldu. Yine iki ayrı hikâyeye odaklanan ilk Karakomik Filmler “2 Arada” ve “Kaçamak” Ekim 2019’da vizyona girmişti. Birer saatlik bu yapımlar, yenilikçi tutumuna rağmen gişede pek bekleneni veremedi.

Karakomik Filmler 2 ne zaman Netflix’e gelecek?

“Muhteşem kadrolu 2 güzel filmimiz Netflix’le evlerinize geliyor… (olumlu)” notu ile paylaştığı Tweet ile haberi veren Cem Yılmaz, yapımı sinemada görme fırsatı bulamayan ya da yeniden izlemek isteyen izleyicilerin merakını da gidermiş oldu.

Tweet’te yer alan afişe göre Karakomik Filmler 2 Deli – Emanet 26 Haziran 2020 tarihinde Netflix’te olacak.

Deli ve Emanet filmlerinin konuları:

Karakomik Filmler 2 de bir yandan “Deli” diğer yandan da “Emanet” isimli iki farklı filmi izleyeceğiz. Bu filmlerden Deli, sevdiği kızın karşısında oturmak isteyen bir taksicinin başına gelen olayları ve Emanet ise yetenek yarışmalarına koşan bir dansçının hikayesini anlatacak.

Deli filmi kadrosunda Büşra Develi, Özkan Uğur, Cem Davran ve Emir Gürsoy gibi isimleri bulunduruyorken Emanet filmi ise Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Necip Memili, Tülin Özen, Saba Tümer, Acun Ilıcalı ve Özkan Uğur gibi isimlere ev sahipliği yapıyor.

Tek bir filmde birer saatlik iki ayrı filmi izleme fırsatını izleyiciye sunan Cem Yılmaz, sinemada farklı denemeleriyle bir yandan takdir toplarken diğer yandan bazı eleştirilerin odağı olmuştu. Her iki filmin de Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetildiğini ve usta ismin, yapımların oyuncu kadrosunda da yer aldığını hatırlatalım.

26 Haziran 2020’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak yapımın 2 ayrı fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.