Netflix Türkiye Haziran ayı programı

mm
Netflix

Netflix Türkiye’de bu ay neler var?

Karantina sürecinde sürekli olarak yeni abonelere ulaşan Netflix Türkiye’de, Haziran ayında izleyebileceğiniz yeni yapımları ve yeni sezonları sırasıyla bu yazımızda derledik. İşte önümüzdeki ay Netflix Türkiye’de yayımlanacak olan Haziran 2020 takvimi:

Netflix Türkiye Haziran 2020 programı:

Keeping Up with the Kardashians

1 Haziran

Netflix

İlk olarak 14 Ekim 2007 tarihinde yayımlanan ve 18 sezondan oluşan, ayrıca günümüzde de devam eden reality dizi Netflix bünyesine geliyor. Şu sıralar aile içi kavgalarıyla sık sık gündeme gelen Keeping up with the Kardashians, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner’dan oluşan ailenin hayatını mercek altına alıyor. Kardashian ve Jenner kardeşlerin komik, göz alıcı, eğlenceli ve kavga dolu hayatını ekranlara taşıyan bu 18 sezonluk renkli reality dizi, 1 Haziran Pazartesi günü platformda yerini alacak.

The Last Days of American Crime

5 Haziran

Hükümetin vatandaşların yasa dışı faaliyetlerini tamamen ortadan kaldırmayı amaçladığı Amerika’da alternatif bir gelecekte, hükümet geliştirdiği bir silahla suç işlemeyi durduracak bir hamle yapmak üzeredir. Hükümet, insanları donduran ve zihnini etkileyerek suç işlemesini imkansız hale getiren bir sinyal yayan silah geliştirmiştir. Bu silah yardımı ile bir banka soygununda abisini kaybeden Graham’ın, hayatlarını kurtaracak son bir soyguna girişmesini konu alacak film, 5 Haziran 2020’de platformda yayımlanacak.

13 Reasons Why (Ölmek İçin On Üç Sebep) Final Sezonu

5 Haziran

Çıkış yaptığı ilk sezonuyla oldukça beğeni toplayan 13 Reasons Why diğer sezonları o kadar ilgi görmese de son sezonu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hikâyenin merkezinde yer alan karakterlerin Liberty High’dan mezun olmadan önceki son yılına odaklanacak 4. sezonda, karakterlerin bir yandan mezuniyetlerine hazırlanırken, bir yandan da tehlikeli bir sırrı saklı tutmaya çalışmalarını konu alacak dizinin 4. ve final sezonu 5 Haziran’da platformdaki yerini alacak.

Queer Eye 5. Sezon 

5 Haziran

Muhteşem Beşli, çalışkan bir DJ’den zor durumdaki bir köpek berberine kadar gündelik hayattan bir dizi yeni kahramanı baştan yaratmak amacı ile tarihi Philadelphia’ya gidiyor. Bu neşeli reality dizi, “En İyi Formatlı Reality Programı Ödülü” olmak üzere 7 kez Emmy ödülü kazandı. Bu bol ödüllü reality diziyi 5 Haziran Cuma gününden itibaren Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Curon ilk sezon

10 Haziran

Dizi yıllar sonra Kuzey İtalya’daki Curon adlı köyüne dönen ve biri kız biri erkek iki çocuğa sahip bir annenin etrafında şekilleniyor. Köye varmalarının ardından esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan annelerinin bu gizemli kayboluşunu çözmeye çalışan ve annelerini arayan Daria ve Mauro adlı ikiz kardeşler bu sırada köyün karanlık sırlarını fark etmeye başlarlar. Dizi, 10 Haziran’da Netflix üzerinden yayımlanacak.

Da 5 Bloods

12 Haziran

Ünlü yönetmen Spike Lee’nin en yeni projesi olan Da 5 Blood kısaca, Afro-Amerikalı dört gazinin savaştan onlarca yıl sonra manga komutanlarının cesetlerini ve ayrıca gömülü olan bir altın zulasını bulmak amacı ile Vietnam şehrine gitmelerini konu alıyor. Merakla beklenen ve şimdiden oldukça ses getiren Da 5 Blood 12 Haziran Cuma günü platformdaki yerini alacak.

Yarına Tek Bilet

19 Haziran

Netflix

Netflix’in ilk orjinal Türk film projesi olarak karşımıza çıkacak Yarına Tek Bilet filmi, kısaca Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları tren yolculuğunda yolları kesişen iki yabancının hikayesini mercek altına alıyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan bu iki yabancının, başlarda sürekli atışsalar da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşmasıyla hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikilinin, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamasını konu alıyor.

19 Haziran Cuma günü izleyicilerle buluşacak olan Yarına Tek Bilet’in başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger paylaşıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Ozan Açıktan bulunuyor.

Dark Final Sezonu

27 Haziran

Winden isimli bir Alman kasabasında, iki çocuğun kaybolması üzerinde gelişen olayların, bir anda geçmiş ve gelecek karmaşasında kalınan, radyoaktif sızıntılar ve zaman makinesine şahit olacağınız birçok etkeni konu edinen ve çocukların nerede değil, ne zaman kaybolduğu sorusu üzerinden geliştirilen, izleyicisini üç katmanlı zaman döngüsünün içerisine sokan Dark 3. ve final sezonu ile 27 Haziran Cumartesi günü platformda izleyici karşısına çıkacak.

Total
0
Shares
Önceki
The Stand

Stephen King romanından uyarlanan The Stand dizisinden görseller

Sonraki
Ejderha dövmeli kız
mm

Amazon Prime Ejderha Dövmeli Kız’ı diziye uyarlayacak