Kırmızı Oda

Kırmızı Oda 10. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 10. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda YouTube üzerinden yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar.

Gerçek hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan; acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda

Kırmızı Oda 9. bölümünde neler oldu?

İstanbul’da da annesinin hışmından kurtulamayan Alya, (Melisa Sözen) kabus gibi geçen günlerini anlatıyor. Doktor Hanım’ın odasından büyük bir ikilem içinde ayrılan Garip, (Celil Nalçakan) bu kez kararını vermiş olarak tekrar kliniğe geliyor.

Kliniğe annesi Zuhal (Burcu Kara) ve babası Cenk (Beyti Engin) ile birlikte gelen genç Duygu’nun sarsıcı hikayesi Doktor Ayşe’yi bir hayli zorluyor. Kırmızı Oda’nın bu haftaki büyük sürprizi ise Meliha’nın (Evrim Alasya) kızı Melek’in (Nilsu Yılmaz) kliniğe ziyareti oldu.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.