Bridgerton

“Bridgerton” isimli yeni Netflix dizisinden ilk fragman

Netflix’in Amerikan yapımı yeni dizisi “Bridgerton”dan ilk tanıtım fragmanı yayımlandı. Dizinin tanıtım fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden abonelere sunuldu. “Bridgerton”, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanıyor. Dizi, 25 Aralık’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Bridgerton

Bridgerton konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur.

svg%3E

Bridgerton; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi olarak tanımlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Luke Thompson, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter ve Harriet Cains gibi birçok isim yer alıyor.

Dizinin yayımlanan ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.