The Things They Carried

Tom Hardy ve Bill Skarsgård “The Things They Carried” filminin başrolünde

“The Things They Carried” kitabı filme uyarlanıyor. “Pamuk Prenses ve Avcı” filminin yönetmenliğini yapması ile tanınan Rupert Sanders, Tim O’Brien’ın Vietnam Savaşı sırasındaki deneyimlerine dayanan 1990’daki kısa öykü koleksiyonunun uzun metraj uyarlamasını yönetecek.

The Things They Carried

The Things They Carried konusu

Film, Vietnam Savaşı sırasında karada savaşmak için gönderilen bir grup asker olan Alpha Company’nin genç adamlarının hikâyesini anlatıyor. Kaos ve kafa karışıklığının ortasında köyden köye yürüyüş yapan genç erkekler; akıl sağlığının, masumiyetinin ve birbirlerinin hayatta kalması için savaşırken giderek büyüyen fiziksel, zihinsel ve duygusal arazilerden oluşan labirentte gezinmek için mücadele ederler.

The Things They Carried

Filmin kadrosu, bu yıl açıklanan yapımlar arasındaki iyi oyuncu kadrolarından biri olarak görünüyor. Filmin oyuncu kadrosunda; “Mad Max: Fury Road”, “Venom” filmleri ile adını geniş kitlelere duyurmuş Tom Hardy, “It Chapter One & Two”, “Hemlock Grove”, “The Devil All The Time” gibi yapımlarla tanınan Bill Skarsgård, “The Suicide Squad” filminde rol alacak ve “The King of Staten Island”, “Big Time Adolescence” gibi filmler ile bilinen Pete Davidson, “Başlat: Ready Player One” ve “X-Men” filmleri ile bilinen Tye Sheridan, “Ay Işığı”, “All Day and a Night”, “The Equalizer 2” yapımları ile tanınan Ashton Sanders, Euphoria dizisindeki “Fenzo” rolü ile bilinen Angus Cloud, Martin Sensmeier ve Moises Arias gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Film, Amerikan Film Pazarı’nda alıcılara sunulacak ve filmin çalışmalarına 2021’in başlarında Tayland’da başlaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.