Hekimoğlu dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayımlanacak?

mm
Hekimoğlu

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D.‘nin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin yeni sezon tarihi duyuruldu. İlk olarak Aralık 2019’da izleyicilere sunulan ve daha sonrasında Koronavirüs salgını nedeniyle ara vermek zorunda kalan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekranlara geleceği, izleyiciler için büyük merak konusuydu. Dizinin yayın tarihi, yayımlanan bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Hekimoğlu

Hekimoğlu 14. bölümde ne oldu?

Hekimoğlu, aksi yöndeki uğraşlarına rağmen Vahap’la yüzleşmek zorunda kalır. Vahap, Hekimoğlu’nun istifasını ister. Bu hamlesinde başarılı olamayan Vahap, Hekimoğlu’nun kovulması için yönetim kurulunu toplar. Hekimoğlu, Orhan ve İpek’in kendi tarafında olduğunu düşünmektedir. Oy birliği sağlanmadığı müddetçe Vahap’ın planı işe yaramayacaktır. Fakat oylama günü geldiğinde İpek beklenmedik bir tutum sergiler.

Başrollerinde; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı Hekimoğlu dizisinin 15. bölümü, 1 Eylül Salı günü Kanal D’de ekranlara gelecek.

Yeni bölümleri merakla beklenen dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
yeni hayat seyrederiz

Yeni Hayat dizisinin fragmanı yayımlandı

Sonraki
kings raid

King’s Raid animesinden yeni detaylar