BBC’nin Kararından Sonra Merlin Aralıkta Netflixten Kaldırılıyor

Merlin Seyrederiz

Dizinin neden kaldırılacağını belirtmeden önce diziyi merak eden ve kaldırılmadan önce izlemek isteyenler için öncelikle diziden biraz bahsedeyim.

Büyünün var ama yasak olduğu bir zamanda, Camelot’da genç ve güçlü bir büyücü olan Merlin kaderinin çoktan belli olduğundan habersiz Camelot şehrine gelmiş ve kendini birdenbire Prens Athur’un hizmetkarı olarak bulmuştur.Kaderlerinde Camelot’da her şeyi değiştirmek yatan bu ikili 5 sezonluk dizi içerisinde giderek yakınlaşacak ve her şeyi değiştirmeye adım adım yaklaşacaklardır.

indir 2

Peki Merlin Netflix’ten Neden Kalkıyor ya da kesin olarak kalkacak mı?

İngiliz BBC ve ITV şirketlerinin tüm İngiliz dizilerinin yayımlanacağı ve Netflix’e rakip olmasını planladıkları bir platform kurma konusunda anlaşmaya vardıktan sonra artık Netflixteki kullanım sözleşmesi biten BBC ve ITV yapımları birer birer Netflixten kalkıp sadece İngiliz şirketlerin kendi platformunda yayımlanıyor olacak. 14 Aralık 2019 tarihinde Netflixten kalkması beklenen sevilen dizi Merlin için Netflix şartları zorlar ve yeniden bir sözleşme imzalayıp diziyi yayımlamaya devam eder mi henüz kesin olmasada, Merlin’in bitmiş bir dizi olduğunu düşünürsek Netflix’in sözleşmeyle uğraşacağını sanmıyorum. Kısaca işinizi şansa bırakmadan biran önce izleyip keyfini çıkarmaya bakın.

 

Total
0
Shares
Önceki
Benjen Stark Seyrederiz

Benjen Stark’ı Yüzüklerin Efendisi dizisinde kötü karakter olarak göreceğiz

Sonraki
joker 2019 joaquin phoenix clown 5c

Joker, Digital HD ve Blu-Ray Çıkış Tarihi Belli Oldu