Silicon Valley 6. sezon fragmanı yayımlandı

Silicon Valley Seyrederiz Dizi Haberleri

HBO’nun Silicon Valley dizisinin 6. sezonu için yepyeni bir fragman yayımlandı. Dizinin 6. Sezonu, dizinin ne yazıktır ki son sezonu olacak. Ancak dizi, yayımlanan fragmanlara göre bir patlama yapmayı planlıyor. Teknoloji komedi dizisi, ismini ve dünyayı 2014’ten bu yana giderek daha iyi bir yer haline getirmeyi amaçlayan teknolojiden çok daha fazlasıyla eşleştiren milyarder triplerini bizlere sundu. Bu uğurda başrol Richard Hendricks’in çabasını oldukça eğlenceli bir şekilde bizlere sundu.

Silicon Valley’in 5. sezonu, Richard Hendricks (Thomas Middleditch) ve Pied Piper ekibinin geri kalanı için büyük bir notla sona erdi; zira ana rakibi Hooli, platformları şehirdeki en büyük isim haline gelirken Amazon tarafından satın alındı. Onların emrinde milyar dolarlık bir iş olan Richard, Dinesh (Kumail Nanjiani), Gilfoyle (Martin Starr) ve Jared (Zach Woods) şimdi daha büyük tehditlerle mücadele etmeli. Ayrıca federal hükümet de onları yakından izliyor olacak. Bir dakika, bu tanıdık geldi. Facebook kurucusu Mark Zuckerberg? 

Yeni fragman, teknolojideki en büyük isimlerden bazılarını hedef alıyor olabilir, ancak ana karakterlerinin başarısını azaltma konusunda da utangaç değil. Özellikle, Dinesh konuşmanızı dinleyerek ve ardından tartışılan şeyler etrafında kullanıcının internet veya bilgisayar deneyimini uyarlayarak her şeyi mahveden bir program keşfetmiş görünüyor. Mahremiyet istilası oldukça komik bir tıkamaya ve Dinesh’in ekranında ortaya çıkan bir yetişkin içeriklerle de yine çok eğlenceli bir sezon bizleri bekliyor olacak. Hemen aşağıdan veya haberimizin başında yer alan videodan  Silicon Valley’in 6. sezonu için yayımlanan fragmana göz atabilirsiniz.

Silicon Valley 6. sezonu HBO’da 27 Ekim tarihinde yayımlanacak. Peki siz, Silicon Valley’i daha önce hiç izlemiş miydiniz?

Total
0
Shares
Sonraki
Benjen Stark Seyrederiz

Benjen Stark’ı Yüzüklerin Efendisi dizisinde kötü karakter olarak göreceğiz