SOLUKSUZ İZLEYECEĞİNİZ BİR DİZİ: HOW TO GET AWAY WITH MURDER

How To Get Away From Murder Seyrederiz

Annalise Keating başarılı ve zeki bir ceza avukatı, aynı zamanda öğrencilerinin kendilerini ona kanıtlamak için uğraştığı bir profesördür. Sınıfından seçtiği beş kişiyi ekibine alıp davaları onlarla birlikte çözer. Her dönem başında öğrenciler arası bir yarışma düzenler ve ekibini bu yarışmayı kazanan öğrencilerle kurar. Dizinin ilk sezonunda seçilen grupla Annalise Keating arasında diğer öğrencilerden farklı bir bağ olacaktır. Bir cinayete karışan bu grup cinayeti nasıl kapatacaklarını düşünürken onların en büyük yardımcısı Annalise Keating olacaktır.

Laurel Castillo, Wes Gibbins, Connor Wals, Asher Millstone, Michaela Pratt seçilen öğrenciler ve başrol karakterler olacaklardır.

Dizinin girişinde renkli bir üniversite hayatı bizi karşılarken bir anda bir cinayetle karşı karşıya kalan ve ne yapacağını bilmeyen beşli ve Keating’in yaşadıklarına dalıyoruz. Daha sonra cinayetten üç ay öncesine gidiyor ve her bölüm cinayet gününe biraz daha yaklaşıp düğümleri çözüyoruz.

Her ne kadar tüm sezonlarının konusu birbirine benzer ve hemen hemen kendini tekrar etse de izlediğiniz her bölümde akışa sürüklenecek, onlarla birlikte siz de cinayeti çözmeye çalışacaksınız.

How To Get Away With Murder, her sezon bizi biraz daha şaşırtıp ters köşe yapan kusursuz bir cinayet dizisi. İyi bir avukat ve gerilim dizisi izlemek istiyorsanız kesinlikle How To Get Away With Murder size göre!

Total
0
Shares
Önceki
joker 2019 joaquin phoenix clown 5c

Joker, Digital HD ve Blu-Ray Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sonraki
Daybreak

Kısaca Daybreak dizisi