keeping up with the kardashians
123streamfree-Keeping-Up-With-the-Kardashians-Season-17-.jpeg

Keeping up with the Kardashians’ın 3. ve 4. sezonu Netflix’te yayımlandı

Keeping up with the Kardashians, Kardashian ve Jenner ailesini odağa alan bir reality dizi. Dizide; Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner gibi popüler isimlerin eğlenceli hayatları anlatılıyor.

Çeşitli entrikalarla dolu dizi, ilk olarak 2007 yılında yayımlanmaya başlanmıştı ve günümüzde de devam etmekte.

keeping up with the kardashians

Keeping up with the Kardashians’ın devam sezonları Netflix’te yayımlandı

Entrikalarla dolu Keeping up with the Kardashians‘ın bir streaming platformunda bulunmaması üzerine Netflix, geçtiğimiz aylarda diziyi yayımlayacağını duyurmuştu. 1 Haziran’da ilk iki sezonu Netflix’te yayımlanan Keeping up with the Kardashians’ın diğer sezonlarının ne zaman geleceği ise merak konusuydu. Bugün (1 Eylül) ise Netflix, dizinin 3 ve 4. sezonunu arşivine ekledi. Hâla devam eden ve 18 sezona ulaşan yapımın yeni sezonlarının ne zaman Netflix’te olacağı ise henüz duyurulmadı.

2007’den bu yana devam eden dizide; Kardashian ve Jenner kardeşlerin komik, göz alıcı, eğlenceli ve kavga dolu hayatını izlerken anneleri Kris Jenner’ın onların üzerindeki sert sevgisini de arkalarına alarak dünya çapında üne kavuşmalarına şahit oluyoruz.

Siz de Kardashian ve Jenner ailesine ilgi duyuyorsanız, diğer sezonlar yayımlanmadan ilk dört sezonu Netflix’ten izleyebilirsiniz. Bu tarz haberlerden bilgi sahibi olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.