NOS4A2

NOS4A2 dizisi 2. sezonun ardından iptal edildi

AMC kanalından yeni bir iptal haberi geldi. NOS4A2 dizisi, ikinci sezonun ardından iptal edildi. İptal haberi, dizinin yaratıcısı Jami O’Brien tarafından sosyal medya üzerinden duyuruldu. O’Brien haberi “Arkadaşlar, geçen hafta AMC’den haber aldım. NOS4A2’nin 3. sezonunu yapmayacağız. Üzücü bir haber ancak en azından hikayeyi Joe Hill’in müthiş romanından uyarlamayı bitirebildiğimiz için minnettarım.” notu ile paylaştı.
NOS4A2
Vampir draması türündeki dizinin kadrosunda; Zachary Quinto, Ashleigh Cummings, Olafur Darri Olafsson, Virginia Kull, Ebon Moss-Bachrach ve Jahkara Smith gibi isimler yer alıyor. Dizi, temelde Vic McQueen ve Charlie Manx karakterleri arasındaki ölüm kalım savaşına odaklanıyor. Bu hikâyede Charlie Manx, sonsuza kadar genç kalmak için çocukların ruhunu ele geçiren bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Rolls Royce Wraith arabasına aldığı çocukları eğlencenin hâkim olduğu Noelistan’a götüren Manx’in, günün birinde Vic McQueen ile karşılaşması hayatının dönüm noktası olur.
Joe Hill’in 2013 yılında yayımlanan romanından uyarlanan NOS4A2 dizisinin 10 bölümlük ikinci sezonu 23 Ağustos’ta tamamlanmıştı. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.