hekimoğlu

Hekimoğlu 2. sezon fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin 17 Aralık 2019 tarihinde izleyici ile buluşturduğu “Hekimoğlu” dizisinin 2. sezon fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Dizinin 2. sezonu ise bu akşam izleyici ile buluşacak.

Dizinin başrolünde; “Müslüm”, “Gülperi”, “Senin Hikayen”, “Bodrum Masalı”, “Gönül Yarası” gibi yapımlarda yer almış Timuçin Esen bulunuyor. Timuçin Esen’e ise Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay gibi isimler eşlik ediyor.

House M.D. dizisinden uyarlanan medikal drama ve komedi dizisi, Ateş Hekimoğlu’nun hikayesini anlatıyor. Ateş, bir vakıf hastanesinde çalışan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman olan ünlü bir doktordur. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara değil bilimsel bulgulara inanan, bulmacaları seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastane kurallarını ve yasaları umursamaz kişiliği nedeni ile tıp fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Onkoloji Uzmanı Orhan’ı zor durumların içerisine sokar.

hekimoğlu

Hekimoğlu 2. sezonunda neler olacak?

Zeynep’in istifasıyla birlikte Ateş’in ekibinde boşluk olmuştur. Ateş ise ekibe yeni birini almak yerine Zeynep’i döndürme çalışmalarına başlar. Bu yüzden de ekip için seçilen tüm adayları tek tek eler. Bu arada yine karmaşık bir vaka Hekimoğlu’nu bekler.

Dizinin yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni sezonu ile ilgili paylaşılan diğer fragmanlara da Kanal D resmi YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.