julia roberts ve denzel washington
(EXCLUSIVE, Premium Rates Apply) BEVERY HILLS, CA - OCTOBER 12: Denzel Washington and Julia Roberts at The 22nd Annual American Cinematheque Award at the Beverly Hilton Hotel on October 12, 2007 in Beverly Hills, California. (Photo by Chris Polk/WireImage)

Julia Roberts ve Denzel Washington, Netflix için bir araya geliyor!

Netflix, başrollerinde Julia Roberts ve Denzel Washington‘un bulunduğu Leave the World Behind filminin yayın haklarını satın aldı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mr. Robot dizisinin yaratıcısı Sam Esmail oturacak.

Pandemi sürecinde insanların en çok kullandığı uygulamalardan biri olan Netflix, yeni filmlerle kullanıcı karşısına çıkmayı planlıyor. Geçtiğimiz günlerde sevilen ve dikkat çeken oyuncu kadrosuyla The Devil All The Time filmini duyurmuştu. Daha sonra da başrollerinde Ryan Gosling ve Chris Evans’ın bulunacağı, Warner Bros. yapımı ve aynı zamanda Netflix’in gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli filmini duyurmuştu.

Şimdi de sevilen oyuncularla tekrar karşımıza çıkıyor. Roberts ve Washington’un bulunduğu film aynı adlı Leave the World Behind kitabından uyarlanacak.

Julia Roberts ve Denzel Washington tekrar bir arada

Daha önce Homecoming dizisinde Julia Roberts ile çalışan Sam Esmail, aynı zamanda filmin yapımcıları arasında da bulunacak. Aynı şekilde Denzel Washington ve Julia Roberts da filmde yapımcı olarak da yer alacak. Leave the World Behind, daha önce 1993 yapımı The Pelican Brief filminde birlikte çalışan Washington ve Roberts’ı yıllar sonra yeniden bir araya getirecek.

Daha Fazla İçerik
Captain Marvel 2
Captain Marvel 2 çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak