King Kong

Godzilla vs King Kong filminden ilk kare!

Godzilla ve King Kong gibi sinema tarihinde önemli yere sahip yaratıkları bir araya getirecek olan ve yeni bir sinematik evren kuran Legendary, MonsterVerse adını verdiği bu evreni yavaş yavaş şekillendiriyor. Bu evrenin ilk filmi olan GodzillaKing, 2014 yılında vizyona girmiş, onu 2017 yapımı Kong: Skull Island izlemişti. Yine bu evrende geçen Godzilla: King of the Monsters ise geçtiğimiz yıl mayıs ayında sinemaseverlerle buluştu. Şu ana kadar Godzilla ve King Kong’un bireysel filmlerini sinemaseverlerin beğenisine sunan Legendary, önümüzdeki vizyona girecek film ile bu iki efsanevi yaratığı beyazperdede bir araya getirecek.

Godzilla vs King Kong filminden paylaşılan görsel

Bu iki güçlü ve vahşi yaratığın karşı karşıya gelecek olması, aksiyon filmlerine meraklı sinemaseverler için müthiş bir görsel şölen sunacak gibi görünüyor. Dün ise iki yaratığın liman benzeri bir yerde, askerlerin yoğun ateşi altında çarpışacağını gösteren bir görüntü paylaşıldı.

King Kong

Godzilla vs King Kong filminde Stranger Things’ten tanıdığımız Millie Bobby Brown, Deadpool 2’den tanıdığımız Julian Dennison ve Babr Driver’dan tanıdığımız Eiza González gibi isimlerin yanı sıra Rebecca Hall, Eiza González, Alexander Skarsgård, Demián Bechir, Bryan Tyree Henry ve Lance Reddick gibi isimler yer alıyor.

Yeni bir ertelenme olmaması halinde 18 Kasım 2020 itibarıyla beyaz perdedeki yerini alacak film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.