Robert Pattinson, Tom Holland ve Bill Skarsgård’lı yeni gerilim filmi “The Devil All the Time”

mm
The Devil All the Time Tom Holland Sebastian Stan and

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken gerilim filmi The Devil All the Time 16 Eylül’de Netflix’te yayımlanacak.

Oyuncu kadrosunda bir araya getirdiği isimlerle Netflix‘in hazırlık aşamasındaki en heyecan verici orijinal filmleri arasında yer alan The Devil All the Time, Netflix’in bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla duyuruldu.

The Devil All the Time, bu yıl 16 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

The Devil All the Time konusu

Donald Ray Pollock’un aynı adlı romanından uyarlanan film, Amerikan taşrasında geçen bir umut, şiddet ve kefaret öyküsünü anlatıyor. Karakterlerini 2. Dünya Savaşı’nın sonundan 1960’lara kadar takip eden hikayede savaş gazisi Williard Russell, kanserden ölmek üzere olan eşini kurtaramıyor. Bunun ardından oğulları Arvin, korkak bir çocuktan ne zaman harekete geçmesi gerektiğini bilen, şiddete meyilli bir adama dönüşüyor. Öte yandan seri katil, yeni kurbanlarını arıyor ve inancına sadık kalmakta zorlanan bir din adamı ile fiziksel engelli yardımcısı kanundan kaçmaya çalışıyor.

The Devil All the Time

Oyuncu kadrosunda Robert Pattinson, Tom Holland, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Mia Goth, Eliza Scanlen, Haley Bennett, Jason Clarke, Riley Keough ve Tony ödüllü Gabriel Ebert gibi oldukça dikkat çekici isimlerin yer aldığı filmin senaryosunu Antonio Campos ve Paulo Campos beraber kaleme aldı.

Filmin yapımcılığını ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal ve Riva Marker’ın yapım şirketi Nine Stories üstlenirken, Max Born ve müzisyen Randall Poster da filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

robert pattinson 1200

Filmin yönetmenliğini son olarak 2016 yapımı Christine filminde yönetmen koltuğuna oturan Antonio Campos üstleniyor. Afterschool ve Simon Killer filmlerine imza atan Campos, Rebecca Hall‘un 1974 yılında canlı yayında intihar eden TV spikeri Christine Chubbuck’ı canlandırdığı Christine filmiyle büyük bir çıkış yakalamıştı.

Hem Antonio Campos imzası taşıması hem de etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, pandemi nedeniyle zayıflayan vizyon takviminin de etkisiyle bu yılın en çok konuşulan filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Total
0
Shares
Önceki
tbhk

Toilet-bound Hanako-kun yeni sezon ne zaman gelecek?

Sonraki
justin timberlake

Apple, Justin Timberlake’in başrollü olduğu Palmer’ın haklarını aldı